Šalamoun Jiří (1934)Pátek třináctého

bar. litografie, 30 x 42 cm, XX./XX., 1981, signováno uprostřed dole, volný list.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč

Číslo položky: 3539
Poslední dražitel: 1139
Dražba ukončena: 27.02.2023, 22:03 h