Lhoták Kamil (1912 - 1990)PF 1984 a 1988

2x bar. litografie, rozměry 7,8 x 4,7 cm a 10,6 x 14,4 cm, signováno. Soupis graf. díla L. Šteffek, č.117 a 130

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč

Číslo položky: 3888
Poslední dražitel: 14
Dražba ukončena: 13.11.2023, 22:51 h