Lhoták Kamil (1912 - 1990)PF 1984

bar. litografie, 1983, 11 x 8,5 cm, signováno a datováno. Soupis graf. díla L. Šteffek, č.115

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 1 100 Kč

Číslo položky: 3887
Poslední dražitel: 623
Dražba ukončena: 13.11.2023, 22:48 h