Procházka Jaro (1886 - 1949)Pod Karlovým mostem

olej na plátně, 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 3919
Poslední dražitel: 1201
Dražba ukončena: 14.11.2023, 19:09 h