Hudeček František (1909 - 1990)Podhůří Tater

kresba uhlem, 1950, 65 x 91 cm, sign. vlevo dole, rámováno. Konzultováno s PhDr. M. Zachařem.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 9 000 Kč

Číslo položky: 3845
Poslední dražitel: 1152
Dražba ukončena: 13.11.2023, 20:42 h