Líbal František (1896 - 1974)Polabí

olej na kartonu, 18 x 23 cm, signováno vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 4 500 Kč
Aktuální cena 4 500 Kč

Číslo položky: 2366
Dražba ukončena: 06.10.2020, 22:00 h