Saudek Kája (1935 - 2015)Polibek

komb. technika, 28 x 27,5 cm, signováno vpravo dole. Pravost povrdil znalec autorova díla pan Filip Konečný. Rámováno.

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 32 000 Kč

Číslo položky: 3934
Poslední dražitel: 567
Dražba ukončena: 14.11.2023, 19:54 h