Mezřický Jiří (1939)Ponorka č.337

2014, akryl + olej, 25 x 20 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Zezadu štítek s popisem

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 2374
Dražba ukončena: 06.10.2020, 22:40 h