olej na plátně, 1959, 66,5 x 47 cm, signováno vpravo dole, rámováno.
Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč
Číslo položky: 2862
Dražba ukončena: 25.10.2021, 21:15 h