Born Adolf (1930 - 2016)Prsten

Velikost 62, 18 karátové zlato, křišťál, punc, mistrovská značka zlatníka (J.M v oválu). Vytvořeno v jediném kusu podle návrhu A. Borna pro předsedu Lyry Pragensis. 70. léta minulého století. Konzultováno s manželkou A. Borna Emou Bornovou.

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 36 000 Kč

Číslo položky: 3541
Poslední dražitel: 1246
Dražba ukončena: 27.02.2023, 22:22 h