Vyleťalová Olga (1944)Soumrak

olej na desce, 30 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, na rubu popis

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 3494
Poslední dražitel: 146
Dražba ukončena: 27.02.2023, 18:15 h