Balíček Karel (1904 - 1985)Stromy u rybníku

olej na desce 50 x 101 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 3792
Dražba ukončena: 13.11.2023, 18:03 h