Pilař Radek (1931 - 1993)Veselá společenost

bar. litografie, 1981, 9,5 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 3913
Poslední dražitel: 623
Dražba ukončena: 14.11.2023, 18:51 h