Born Adolf (1930 - 2016)Větrné dcery moře

kresba tuší, 60.léta, 26 x 18 cm ve výřezu, sign. PD A Born, rámováno. Publikováno v časopisu Světová literatura.

Vyvolávací cena 5 500 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč

Číslo položky: 9
Poslední dražitel: 41
Dražba ukončena: 02.10.2014, 09:40 h