Vyleťalová Olga (1944)Vznášející se kulička

olej na desce, 1986, 20,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno na rubu

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 3493
Poslední dražitel: 45
Dražba ukončena: 27.02.2023, 18:10 h