Lebeda Otakar (1877 - 1901)Z Krkonoš

olej na lepence, 18,3 x 27 cm, rámováno. Na rubu autor + název. Pravost potvrdil PhDr. M. Zachař

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 44 000 Kč

Číslo položky: 1999
Poslední dražitel: 674
Dražba ukončena: 11.02.2020, 21:19 h