Hovadík Jaroslav (1935 - 2011)Žiletka

reliéfní hlubotisk, 1965, 25,5 x 17,2 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 3839
Poslední dražitel: 201
Dražba ukončena: 13.11.2023, 20:24 h