1935, uhel, akvarel, 28,5 x 52,5 cm, ve výřezu, rámováno. Signováno dole uprostřed Tichý 35. K obrazu přiložen posudek doc. dr. Tomáše Wintera.
Vyvolávací cena 60 000 Kč
Aktuální cena 70 000 Kč
Číslo položky: 1123
Poslední dražitel: 26
Dražba ukončena: 22.11.2017, 18:21 h