Anderle Jiří (1936)Soldier

suchá jehla, 1980, 95,5 x 63,7 cm, v desce popis, vlepené foto, sign. a značeno 48/70 vpravo dole.

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 23 000 Kč

Číslo položky: 1916
Poslední dražitel: 696
Dražba ukončena: 10.02.2020, 19:04 h