Hudeček František (1909 - 1990)Noční chodec

1944, suchá jehla, 24,3 x 17,4 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 10/20

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 2302
Poslední dražitel: 113
Dražba ukončena: 05.10.2020, 21:05 h