Sozanský Jiří (1946)Z cyklu - Incident

1991, lept, 64,4 x 50 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 1/3, uprostřed dole název

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 700 Kč

Číslo položky: 2410
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 07.10.2020, 19:50 h