Rožánek Václav (1913 - 1994)Červený stůl s bílou lahví

komb. technika, 32 x 44 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 3 800 Kč
Aktuální cena 3 800 Kč

Číslo položky: 2756
Dražba ukončena: 26.05.2021, 21:40 h