Číla Otakar (1894 - 1977)Pytlák

olej na překližce, 50 x 40 cm, sign. vlevo dole. rámováno

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 55 000 Kč

Číslo položky: 2841
Poslední dražitel: 506
Dražba ukončena: 25.10.2021, 19:33 h