Rožánek Václav (1913 - 1994)Hlava

tempera, 28,19 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 3 800 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč

Číslo položky: 2927
Poslední dražitel: 953
Dražba ukončena: 26.10.2021, 21:56 h