Hodonský František (1945)Letní řeka

2004, olej na plátně, 90 x 110 cm, signováno vpravo dole + signováno a popsáno autorem na rubu.

Vyvolávací cena 40 000 Kč
Aktuální cena 65 000 Kč

Číslo položky: 3074
Poslední dražitel: 1100
Dražba ukončena: 02.03.2022, 19:45 h