Pilař Radek (1931 - 1993)PF 1976

bar. serigrafie, 10,5 x 20,5 cm, sign. uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 3124
Poslední dražitel: 253
Dražba ukončena: 03.03.2022, 18:50 h