Rožánek Václav (1913 - 1994)Všední den II.

komb. technika, 30 x 21 cm, signováno vpravo dole, rámováno. Na rubu popsáno

Vyvolávací cena 3 800 Kč
Aktuální cena 3 800 Kč

Číslo položky: 3131
Dražba ukončena: 03.03.2022, 19:25 h