Hodonský František (1945)Farský rybník

olej na plátně, 2004, 110 x 90 cm, signováno vpravo dole, popsáno na rubu

Vyvolávací cena 45 000 Kč
Aktuální cena 61 000 Kč

Číslo položky: 3242
Poslední dražitel: 1106
Dražba ukončena: 30.05.2022, 22:58 h