Hudeček František (1909 - 1990)Město

suchá jehla, 1945, 12 x 16,2 cm, signováno vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 7 100 Kč

Číslo položky: 3244
Poslední dražitel: 30
Dražba ukončena: 30.05.2022, 23:05 h