Čerti a jiné bytosti Mladý vodník

Věchet Jindřich (1899 – 1984) Mladý vodník (na topole podle skal), kolorované lipové dřevo, řezáno ve starém stylu, počátek 50. let. min století značeno JDV 51.

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč

Číslo položky: 3349
Poslední dražitel: 292
Dražba ukončena: 08.11.2022, 20:45 h