Šalamoun Jiří (1934)Pátek třináctého II.

bar. litografie, 1981, 29,6 x 42 cm, XX./XX., signováno uprostřed, volný list

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 3 700 Kč

Číslo položky: 3407
Poslední dražitel: 1210
Dražba ukončena: 09.11.2022, 21:31 h