Šalamoun Jiří (1934)Komplet I.

bar. litografie, 1981, 63 x 47 cm, 3/6 sign., rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 8 500 Kč

Číslo položky: 3408
Poslední dražitel: 1195
Dražba ukončena: 09.11.2022, 21:33 h