Plocek Vilém (1905 - 2001)Strom u řeky

tempera, 1966, 38,5 x 48,5 cm, signováno, rámováno. Zezadu autorský štítek s popisem

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 3418
Poslední dražitel: 1198
Dražba ukončena: 09.11.2022, 22:20 h