Plocek Vilém (1905 - 2001)Přívoz na řece

tempera, 1980, 45 x 59 cm, signováno a rámováno. Na rubu popis autorem.

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 3420
Poslední dražitel: 1198
Dražba ukončena: 09.11.2022, 22:30 h