Rožánek Václav (1913 - 1994)Stopy stáří

tempera, 28,5 x 20,5 cm, signováno, rámováno. Zezadu štítek s popisem

Vyvolávací cena 4 500 Kč
Aktuální cena 4 500 Kč

Číslo položky: 3426
Dražba ukončena: 10.11.2022, 18:05 h