Rožánek Václav (1913 - 1994)Obstál v životní zkoušce

tempera, 21 x 15 cm, signováno, rámováno. Na rubu autorský štítek s popisem

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč

Číslo položky: 3428
Dražba ukončena: 10.11.2022, 18:15 h