Hodonský František (1945)Tichá řeka

olej, 2022, 80 x 60 cm, signováno, na rubu popsáno a signováno autorem, olištováno.

Vyvolávací cena 40 000 Kč
Aktuální cena 40 000 Kč

Číslo položky: 3454
Poslední dražitel: 1106
Dražba ukončena: 10.11.2022, 20:25 h