Hodonský František (1945)Břehy pod splavem

olej na desce, 2004, 70 x 100 cm, signováno, lištováno. Na rubu popsáno autorem

Vyvolávací cena 46 000 Kč
Aktuální cena 46 000 Kč

Číslo položky: 3456
Poslední dražitel: 1106
Dražba ukončena: 10.11.2022, 20:35 h