Anderle Jiří (1936)D´apres Dürer - Apokalypse

bar. suchá jehla, 11/15 cm, 66 x 49 cm, signováno a rámováno.

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 19 000 Kč

Číslo položky: 3507
Poslední dražitel: 686
Dražba ukončena: 27.02.2023, 19:20 h