Plocek Vilém (1905 - 2001)Pocta Františku Tichému

komb. technika, 1972, 83 x 44 cm, signováno a popsáno vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 7 500 Kč

Číslo položky: 3566
Poslední dražitel: 1198
Dražba ukončena: 28.02.2023, 18:40 h