Hodonský František (1945)Zahrada

olej na desce, 1998, 102 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno. Na rubu popsáno.

Vyvolávací cena 22 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 3832
Poslední dražitel: 435
Dražba ukončena: 13.11.2023, 20:03 h