Hodonský František (1945)Břehy v Máchově údolí

olej na plátně, 2016, 110 x 130 cm, signováno vlevo dole. Na rubu popsáno a signováno. Rámováno.

Vyvolávací cena 75 000 Kč
Aktuální cena 75 000 Kč

Číslo položky: 3834
Poslední dražitel: 435
Dražba ukončena: 13.11.2023, 20:09 h